Sinop Valiliği
Sinop Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Sinop Valiliği
Sinop Valiliği

ÇED Yönetmeliği Kapsamında

12 Kasım 2013
ÇED Yönetmeliği Kapsamında

 

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden Duyurulur:

 

·         Sinop İli Durağan İlçesi Erenköy Köyü İR:83189 no.lu ruhsat sahasında, Dostlar Kum Çakıl İnş. Müt. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilmesi planlanan Kalker Ocağı ve Kırma-Eleme Tesisi Projesi” ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme yapılmış olup söz konusu projeye ÇED Yönetmeliğinin 17.maddesi gereğince Valiliğimizce “Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir.” kararı verilmiştir.

 

·         Sinop İli Boyabat İlçesi Doğuca Köyü Mevkii’nde Boyabat-Durağan-Saraydüzü Belediyeler Birliği tarafından işletilmesi planlanan “Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi” ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme yapılmış olup söz konusu projeye ÇED Yönetmeliğinin 17.maddesi gereğince Valiliğimizce “Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir.” kararı verilmiştir.

 

·         Sinop İli Ayancık İlçesi Söküçayırı Köyü İR:200804740 no.lu ruhsat sahasında, Sinop Beton İnş.Mad. Müh.Nak. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilen kalker ocağı ve kırma-eleme tesisinde teknoloji değişikliğine yönelik hazırlanan

Kalker Ocağı ve Kırma-Eleme Tesisi Teknoloji Değişikliği Projesi” ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme yapılmış olup söz konusu projeye ÇED Yönetmeliğinin 17.maddesi gereğince Valiliğimizce “Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir.” kararı verilmiştir.

 

İlanen halkımıza duyurulur.

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır