Sinop Valiliği
Sinop Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Sinop Valiliği
Sinop Valiliği

ÇED Yönetmeliği Kapsamında ÇED Gerekli Değildir Kararı verilen projeler

27 Eylül 2012
ÇED Yönetmeliği Kapsamında ÇED Gerekli Değildir Kararı verilen projeler

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden Duyurulur:

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden Duyurulur:

    Sinopİli Dikmenİlçesi Karaağaç Köyü Geves Mevkii 524 No.lu Parselinde bulunan, Dalyan Su Ürünleri ve Gıda San. Nak. Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilen ve işletilmesi planlanan Balık Unu  Ham Balık Yağı Tesisine ait kapasite artışı projesi ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme yapılmış olup söz konusu projeye ÇED Yönetmeliğinin 17.maddesi gereğince Valiliğimizce Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir. kararı verilmiştir.

    Sinopİli Boyabatİlçesi Aluç Köyü ER: 3291040 Numaralı alanda, Kuşdil İnşaat Hafriyat Nak. Ltd. Şti. tarafından işletilmesi planlanan Kalker Ocağı ve Kırma Eleme Tesisi Projesi ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme yapılmış olup söz konusu projeye ÇED Yönetmeliğinin 17.maddesi gereğince Valiliğimizce Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir  kararı verilmiştir.

    Sinopİli Boyabatİlçesi Ilıca Köyü ER:3277907 Erişim Numaralı alanda,Yap-Yıl Mad. Toprak San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilmesi planlanan Tuğla-Kiremit Kili Ocağı Projesi ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme yapılmış olup söz konusu projeye ÇED Yönetmeliğinin 17.maddesi gereğince Valiliğimizce Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir.kararı verilmiştir.

İlanen halkımıza duyurulur.Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır